Drodzy Uczniowie z klasy 2 d
Create a similar
Send a card
Stworzyłeś swoją kartkę? Postaw nam kawę na rozwój projektu ;)
The content of the card
Drodzy Uczniowie z klasy 2 d
życzę Wam
spokojnego, pełnego odpoczynku i pięknych chwil czasu świątecznego.
Niech otaczają Was dobrzy ludzie, a uśmiech i zdrowie niech goszczą w Waszych domach.
Pani Monika
Statistics
Created today: 14
Created yesterday: 4
Created 7 days: 69
Created 30 days: 334
All ecards: 359506
Copyright by CreateGreetingCards.eu