W dniu imienin życzymy wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze
Create a similar
Send a card
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
The content of the card
W dniu imienin życzymy wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze.
Radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy dzień był najpiękniejszym dniem w życiu.
Dużo zdrówka!
100 LaT!!!
Życzy Marta, Sławek i Juleczka
Statistics
Created today: 7
Created yesterday: 4
Created 7 days: 62
Created 30 days: 327
All ecards: 359499
Copyright by CreateGreetingCards.eu