W imieniu wszystkich uczniów pragniemy serdecznie podziękować za cztery lata wspólnej nauki, wsp
Create a similar
Send a card
Zbieramy na nowe darmowe kartki!
The content of the card
Szanowni Nauczyciele,
w imieniu wszystkich uczniów pragniemy serdecznie podziękować za cztery lata wspólnej nauki, wsparcia i poświęcenia. Dziękujemy za przekazywaną wiedzę, cierpliwość oraz zaangażowanie, które każdego dnia wkładali Państwo w naszą edukację.
Przez te lata nie tylko uczyli nas Państwo szkolnych przedmiotów, ale również pomagali rozwijać nasze zainteresowania, pokonywać trudności i wierzyć we własne możliwości. Dzięki Państwa pracy zdobyliśmy wiele cennych umiejętności i doświadczeń, które pozostaną z nami na całe życie.
Z wyrazami wdzięczności
Uczniowie Klasy 8B
Statistics
Created today: 6
Created yesterday: 10
Created 7 days: 77
Created 30 days: 329
All ecards: 359488
Copyright by CreateGreetingCards.eu