W imieniu wszystkich uczniów pragniemy serdecznie podziękować za osiem lat wspólnej nauki, wspar
Create a similar
Send a card
Jeśli chcesz się nas wesprzeć? możesz postawić kawkę
The content of the card
Szanowni Nauczyciele,
w imieniu wszystkich uczniów pragniemy serdecznie podziękować za osiem lat wspólnej nauki, wsparcia i poświęcenia. Dziękujemy za przekazywaną wiedzę, cierpliwość oraz zaangażowanie, które każdego dnia wkładali Państwo w naszą edukację.
Przez te lata nie tylko uczyli nas Państwo szkolnych przedmiotów, ale również pomagali rozwijać nasze zainteresowania, pokonywać trudności i wierzyć we własne możliwości. Dzięki Państwa pracy zdobyliśmy wiele cennych umiejętności i doświadczeń, które pozostaną z nami na całe życie.
Z wyrazami wdzięcznościUczniowie Klasy 8B
Statistics
Created today: 0
Created yesterday: 14
Created 7 days: 84
Created 30 days: 333
All ecards: 359467
Copyright by CreateGreetingCards.eu